6 Грудня, 2021, 16:19

За Сергія Моргунова на виборах міського голови готові проголосувати четверо з п’яти опитаних вінничан, – соціологічне дослідження

ГО “СОЦІНФО”  на замовлення Вінницького обласного осередку Комітету виборців України 5-18 листопада 2021 р. провела соціологічне дослідження «Електоральні настрої населення Вінницької області.  Рік після місцевих виборів»

Опитування тривало два тижні – з 5 по 18 листопада 2021 року. Всього у дослідженні взяло участь 2757 респондентів віком від 18 років і старше з 71 населеного пункту області. Метод дослідження – інтерв’ю за місцем проживання респондентів.

Опитування вінничан показало, що якби найближчим часом відбувались вибори міського голови, то 68,3% виборців віддали б свій голос за діючого мера, представника “Української Стратегії Гройсмана” Сергія Моргунова.

На другій позиції С.Борзов – 3,5% і С.Кудлаєнко – 3,4%. Світлана Бевз, Віктор Бронюк, Андрій Гижко, Ганна Давиденко, Віктор Маліновський та інші з можливих претендентів отримали ще меншу підтримку. Не змогли визначитися із вибором 8,5%, не підтримали б жодного – 4,5%, не голосували б – 3,3% опитаних.

Якщо ж брати до уваги тих, хто хоче йти на виборчу дільницю і визначився зі своїми симпатіями, то рейтинг Сергія Моргунова становитиме 81,6%. Іншими словами, за нього готові голосувати четверо з п’яти вінничан.

За Сергія Моргунова на виборах міського голови готові проголосувати четверо з п'яти опитаних вінничан, - соціологічне дослідження

Новини

19 Січня
18 Січня
17 Січня