15 Березня, 2023, 10:37

За розповсюдження психотропів вінничанину загрожує до 12 років ув’язнення

Прокурори Окружної прокуратури міста Хмельницького до суду направили обвинувальний акт стосовно 36-річного вінничанина за фактом незаконного придбання, зберігання з метою збуту та збуту особливо небезпечної психотропної речовини (ч.2, 3 ст. 307 КК України).

Чоловік, який тимчасово проживає у Хмельницькому, збував заздалегідь придбану для цього особливо небезпечну психотропну речовину, обіг якої заборонено, – PVP методом «закладок» в різних районах міста. Фотографував схованку на мобільний телефон, а надалі скидав фото потенційним покупцям.

Чоловіка затримали в парку культури «Дендропарк» – він розкладав «закладки», – інформує Хмельницьке районне управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.

У правопорушника вилучили дев’ять пакунків з забороненою речовиною та мобільний телефон, в якому зафіксовані факти злочинної діяльності. Також правоохоронці вилучили понад 50 пакунків, які чоловік уже встиг розкласти. Понад 400 згортків з порошкоподібною речовиною знайшли у тимчасовому помешканні обвинуваченого.

Справу передали у суд

Зловмиснику загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня