2 Березня, 2023, 9:34

За кількістю найкращих сертифікованих вчителів початкових класів Вінниччина – лідер в Україні

За результатами сертифікації, семеро освітян отримали 160 балів з 160 можливих.

Добровільна реєстрація вчителів початкової школи для проходження сертифікації тривала з 30 січня до 13 лютого 2023 року й відбувалася у два етапи:

  • основний (30 січня – 05 лютого) – у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий (06 – 13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.

За словами начальника Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області, депутата Вінницької міської ради, Володимира Малініна, щороку близько 2000 педагогів України беруть участь у цій процедурі, близько 100 осіб з Вінниччини.

«У цьому році участь у сертифікації могли взяти не більше 1500 вчителів початкової школи, а також по 500 вчителів з математики і української мови та літератури. Педагоги Вінницької області, які брали участь у сертифікації протягом останніх рокі. демонструють досить високі результати. Цього року вчителі Вінниччини які брали участь у сертифікації продемонстрували високий результат – 82 сертифікованих. Серед них – 7 вчителів початкових класів, результати практичного досвіду яких було оцінено освітніми експертами – 160 балів з 160 можливих. Відтак, Вінниччина стала лідером в Україні серед сертифікованих вчителів.” – розповів нашому виданню Володимир Малінін.

Нагадаємо, що сертифікація педагогічних працівників проводиться з 2019. Її метою є виявлення та заохочення педагогічних працівників з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.
Реєстрація вчителів математики та української мови і літератури триватиме протягом 01–11 серпня:

основний етап (01–07 серпня) – у межах граничної кількості для кожного регіону;

додатковий етап (07–11 серпня) – у межах загальної граничної кількості.

Реєстрацію для проходження сертифікації буде припинено достроково, якщо:

  • 1500 вчителів початкових класів сформують бланки реєстраційних карток-заяв; 
  • 500 вчителів математики сформують картки-заяви;
  • 500 вчителів з української мови і літератури сформують картки-заяви. 

Відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації лише на добровільних засадах.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня