16 Грудня, 2020, 11:26

З Вінницької міської ради в обласну. Вінницький депутат Олег Стукан продовжує роботу для вінничан

Протягом останніх 5-ти років було ініційовано більше 20-ти проектів до “Бюджету громадських ініціатив”, написано сотні звернень у профільні департаменти міської ради, відремонтовано 7 тис.м2 дорожнього покриття (в т.ч. по вул. Нагірній), побудовано мережу каналізації протяжністю 5.9 км та видано книгу «Історії Старого міста». Усі вищезазначені проєкти були ініційовані депутатом Вінницької міської ради VII скликання Олегом Стуканом та підтримані мешканцями Старого міста.

  • На вашу думку, за ці 5 років вдалось реалізувати всі поставлені цілі?
  • У період з 2015-го по 2020-й роки було зроблено багато всього, однак нам ще є над чим працювати. За останні 5 років роботи депутатом Вінницької міської ради до мене звернулись сотні людей зі своїми проблемами, для вирішення яких ми робили все можливе і, я впевнений, будемо продовжувати це робити й надалі. Нам вдалося облаштувати майданчик для стрітворкауту, відремонтувати дороги, допомогти медичним закладам у період пандемії та багато іншого. Разом із колегами ми домоглись покращення добробуту та інфраструктури на Старому місті, а зараз я хочу долучитись до позитивних змін і в інших районах міста Вінниці. 
  • Чому ви вирішили стати депутатом та розширити свою діяльність?
  • Почавши свою роботу в якості громадського діяча я почав покращувати благоустрій Строго міста, далі був обраний депутатом Вінницької міської ради, що дало можливість реалізувати ще більше проектів. Для мене важливо бути корисним людям та мати ресурси для надання необхідної допомоги. Довіра людей дає цю можливість. Коли ти маєш статус депутата, до тебе значно більше прислухаються, тобі простіше звернути увагу міської влади на проблеми, які турбують мешканців та швидше реагувати на ті загрози і виклики, що з’являються перед нашим суспільством. 
  • Чому ви вирішили балотуватись на посаду депутата саме Вінницької обласної ради, а не міської?  
  • За час своєї діяльності в якості депутата Вінницької міської ради, вдалось реалізувати безліч проектів, покращити благоустрій та інфраструктуру Старого міста. Звісно, зупинятись не можна, однак я хочу бути причетним до покращення рівня життя всіх вінничан. Саме це було поштовхом до висування своєї кандидатури на посаду депутата Вінницької обласної ради від політичної партії «Європейська Солідарність». Я сподіваюсь, що ми зможемо досягти таких же високих результатів працюючи з мешканцями усієї Лівобережної Вінниці. Це не означає, що я припиняю свою роботу на  Старому місті, я й досі представляю мешканців цього району, але тепер несу відповідальність ще й за інші райони міста.
  • У випадку виникнення питань, прохань чи побажань, як можна до вас звернутись? 
  • Я представляю жителів Лівого берега Вінниці, а саме мешканців 10-го виборчого округу. Прийомні дні та години будуть визначені незабаром, після вирішення всіх технічних та організаційних питань. Всю інформацію ми розмістимо на моїй сторінці в Facebook. У випадку виникнення термінових питань, можна написати мені в соціальних мережах . 

Посилання на соціальні мережі: https://www.facebook.com/oleh.stukan/

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня