1 Жовтня, 2020, 19:41

З командою «Української Стратегія Гройсмана» до Вінницької облради балотується Віталій Август

Віталій Август

Команда «Української Стратегії Гройсмана» оприлюднила списки кандидатів до місцевих рад різних рівнів. Серед кандидатів – депутат Вінницької обласної ради сьомого скликання Віталій Август.

Віталій Август народився у селі Марківка Томашпільського району, що на Вінниччині. Земляки неодноразово обирали його депутатом Томашпільської районної ради Вінницької області. Нині ж Віталій Анатолійович – депутат Вінницької обласної ради, член міжфракційної депутатської групи «Антикорупційний рух» та голова фермерського господарства «Август В. А.»

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, з якими нині маю честь працювати. Адже усім відомо, що Володимир Гройсман був мером, і саме з початком його керівництва Вінниця почала стрімко змінюватися на краще. Команду, яку створив Володимир Гройсман, тепер у Вінниці очолює Сергій Анатолійович Моргунов. Позитивні зміни тривають. Відкрилось багато підприємств, з’явилось чимало нових робочих місць, розвивається інфраструктура. Перелічувати здобутки вінницької команди Гройсмана можна доволі довго, адже в місті тривають позитивні зміни. Зараз на Вінницю рівняється уся країна. Тому з такими людьми, які мають рецепти успіху, можна йти пліч-о-пліч і бути впевненим, що наша Вінниччина розвиватиметься й надалі, — пояснює Віталій Август.

Працювати на благо області – для Віталія Анатолійовича найважливіше завдання, саме тому він балотується до обласної ради вдруге.

Про свої досягнення Віталій Август не говорить, вважаючи, що оцінку його діяльності мають дати земляки, для яких він і працює в раді. Але вся його депутатська робота має бути підпорядкована одній меті: Вінниччина поступово має стати найуспішнішим регіоном України, а кожен її житель має бути почутим і почуватися захищеним.

— Такої мети можна досягнути тільки в команді справжніх патріотів рідного краю. Тому я йду на вибори саме з тією командою, яка знає, як втілювати в життя найсміливіші плани, — додає Віталій Август.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня