8 Грудня, 2022, 9:02

Юні вінничани передали захисникам на передову окопні свічки, вітальні листівки та малюнки

Протягом листопада VinSmart Центр на чолі з відділом молодіжної політики Вінницької міськради та спільно з Вінницькою молодіжною радою реалізовували акцію “Подаруй тепло”.

Виготовляли обереги для наших захисників, які зігріють не лише тіло, а й душу.

Разом ми виготовили понад 300 свічок, їх дуже потребують наші захисники в окопах. Коли не можна розвести вогнище, аби хоча б зварити окріп, такі свічки зігрівають їм руки, а дитячі листівки – серце. Іноді звичайний малюнок допомагає втомленому і психологічно виснаженому воїну триматися у надважких для людини умовах. Він нагадує йому про дім, власну родину, не варто знецінювати такі речі, – наголошує начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

Юні вінничани передали на передову окопні свічки, вітальні листівки та малюнки

Директор VinSmart Центру Дмитро Мира додав, що вінничани не планують зупинятися.

Закликаємо всіх небайдужих завітати до будь-якого з центрів та приносити залишки свічок чи парафін, щоб була можливість продовжувати виготовляти окопні свічки для наших захисників. Вони перебувають у складних умовах, тож ми мусимо хоч якось полегшити їм життя. Адже лише спільними зусиллями та наполегливістю ми наближаємо нашу Перемогу, – зауважив директор VinSmart Центру Дмитро Мира.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня