30 Червня, 2022, 9:53

Юні музиканти з Вінниччини збирають кошти на дрон для ЗСУ

Більше 30 тисяч гривень на потреби ЗСУ зібрали під час благодійного концерту у Шаргородській громаді вихованці зразкового дитячого духового оркестру Браїлівського Будинку культури. Окрім того, шаргородська громада передала волонтерському пункту Браїлова 200 кг різноманітної гуманітарної допомоги для відправлення захисникам на передову. Про благодійну діяльність юних музикантів повідомляє інформаційне агентство Міноборони АрміяInform.

За словами старости  Браїлівського старостинського округу Ростислава Сваричевського, який давно опікується дитячим духовим оркестром, це вже не перший благодійний виступ юних дарувань.

За тиждень до цього діти провели концерти у Браїлові та Жмеринці, зібравши більше ніж 15 тисяч гривень, — говорить пан Ростислав. — Кошти використовують для потреб волонтерського штабу. Наразі збираємо гроші на дрон. Вже є 45 тисяч. Наступної неділі плануємо благодійний виступ у Вінниці”.

У музичному колективі 22 учасники віком від 6 до 17 років. Усі вони — учні місцевої школи. Як і всі юні патріоти України, палко бажають перемоги нашим Збройним Силам. Тим більше, що деякі з дітей мають стосунок до них, адже їхні батьки у різні часи також проходили службу в українському війську, а тато Якова Черняка служить і нині. Також військовослужбовцями є обоє синів керівника оркестру Віталія Тодосюка.

Починаючи з 2014 року, творчий колектив дає благодійні концерти для поранених та хворих у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону у Вінниці.

Юні музиканти з Вінниччини збирають кошти на дрон для ЗСУ Юні музиканти з Вінниччини збирають кошти на дрон для ЗСУ

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня