14 Березня, 2023, 16:43

Єдиний Урок Безпеки провели рятувальники ДСНС у школі Самгородоцької громади

Навчання дітей правил безпеки життєдіяльності – найактуальніше питання сьогодення. Оптимальний спосіб, за допомогою якого можна донести до дітей основні правила поведінки на протипожежну тематику, залежить від віку дитини.  Саме тому рятувальники Вінниччини під час проведення «Єдиних уроків безпеки» враховують вікові особливості дітей,  аби кожна дитина, незалежно від віку та статі, змогла  допомогти собі та своїм близьким в будь-якій надзвичайній ситуації.

Так, 13 березня  хмільницькі рятувальники під час проведення чергового уроку безпеки у Зозулинецькому ЗНВК I-III ст. у формі вікторин та практичних занять намагалися донести до учнів першочергові заходи безпеки.

Зокрема, надзвичайники розповіли школярам,  як користуватися електричними приладами, яких дій та рекомендацій потрібно дотримуватися при виявленні вибухових та підозрілих предметів.

Окрему увагу ДСНС-сівці приділили поведінці школярів на природі. Застерегли дітей не палити багаття та бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водойм, а почувши сигнал повітряної тривоги – негайно бігти до найближчого укриття.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня