20 Квітня, 2023, 8:37

Як долучитися до добровільного пожежного руху – поради ДСНС вінничанам

А ви чули про добровільний пожежний рух? Він об’єднує мешканців громади та розвиває культуру пожежної безпеки. Після створення мережі підрозділів добровільної пожежної охорони (ДПО) час очікування пожежників у віддалених населених пунктах значно скорочується: з 40–70 до 5–20 хвилин.

Хочете створити пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення добровільної пожежної охорони у своїй громаді? Для цього необхідне рішення органу місцевого самоврядування, громадської організації, суб’єкту підприємництва (або симбіоз цих варіантів).

А що ще?
Команда місцевих жителів, готових пройти навчання та медогляд, виїжджати на пожежі та проводити превентивні кампанії та тренування.
Пожежний автомобіль.
Депо, де стоятиме авто.
Спорядження.

Хто може бути членом пожежно-рятувального підрозділу? Долучитися можуть громадяни будь-якої статі та професії, які досягли 18 років та за станом здоров’я здатні гасити пожежі, а також готові виконувати небезпечні роботи.Люди, які не відповідають цим критеріям або ж не бажають залучатись до небезпечних видів робіт, можуть стати учасниками таких підрозділів та допомагати з превентивними кампаніями.

Пильнуйтеся та пильнуйте інших!

Детальніше про те, навіщо громадам добровольці-пожежні, хто може стати частиною такої команди та що потрібно для її формування у матеріалі видання “Рубрика”: Добровільний пожежний рух: як це працює і в чому користь для громад?

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня