12 Квітня, 2023, 14:27

Випуск 278 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся у Вінниці

12 квітня у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск студентів. Дипломи отримали 278 випускників. Вони поповнили ряди Національної поліції України.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, заступник начальника обласної військової адміністрації Андрій Кавунець, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник Голови Національної поліції України Геннадій Федорюк, начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко, батьки випускників.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України, а також усіх правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Заступник голови Національної поліції України Геннадій Федорюк вручив дипломи з відзнакою кращим випускницям Харківського національного університету внутрішніх справ – відмінницям навчання Аліні Ломовій та Вероніці Миргородській.

– Міністерство внутрішніх справ України щиро вітає з завершенням навчання та здобуттям професії правоохоронця. Ви крокували до своєї мрії – здобути вищу освіту та стати професіоналами – під час суворих випробувань для України. Сьогодні, у 413 день війни, ви поповнюєте лави офіцерів поліції та єднаєтеся з усіма поколіннями захисників України, – сказав Геннадій Федорюк. – Розпочинається важливий шлях вашого самостійного життя, наповненого викликами, професійними успіхами та життєвими перемогами.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав випускників – майбутніх офіцерів з присвоєнням першого звання.

– Шановні випускники, у свій час ви зробили вибір – допомагати людям, захищати людей, –  сказав Вячеслав Соколовий – Сьогодні ви таку можливість отримали, адже здобули відповідну освіту та отримали дипломи. За час навчання ви здобули додатковий досвід, знання, вміння. Бажаю, щоб ви добре користувалися знаннями, переймали досвід своїх старших колег, були прикладом для молодших поколінь, служили на захисті нашої країни. Хай збудеться усе, що ви запланували у вашій службі. У такий нелегкий, але відповідальний час ваша мужність та патріотизм – це запорука перемоги для України.

Вячеслав Соколовий та Андрій Кавунець нагородили Почесними Грамотами обласної Ради та обласної військової адміністрації кращих співробітників Харківського національного університету внутрішніх справ.

– Закон та честь. Від сьогодні це не просто слова вашого університету, це – ваш життєвий принцип, – сказав заступник начальника обласної адміністрації Андрій Кавунець. – Ви вступаєте на службу у дуже важкий час. І це той час, який покладає на вас величезну відповідальність. Бажаю вам професійного зростання та успіхів. Україні – перемоги! Служіть вірно!

Вінницький міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що дев’ять років  суспільство показує світу, що українська нація незламна.

–  Від усієї Вінницької територіальної громади, міста, в якому ви провели останній рік свого навчання, вітаю вас із отриманням офіцерських звань і офіцерських погонів, – зазначив Сергій Моргунов. – Сподіваюся, що за роки свого навчання ви утвердилися в своєму виборі, тому що ваша робота – це служіння суспільству, це захист людей. І треба мати сміливість і мужність взяти на себе таку відповідальність.

Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко привітав випускників у великій родині поліцейських.

– Від сьогодні ви вже не курсанти, а офіцери Національної поліції України. Впевнений, що здобутими знаннями ви покращите нашу роботу, зробите вагомий внесок у перемогу України. Ви були і є частиною сил оборони нашої держави. І ми впевнені, що всі ті знання, які ви здобули, ви вдало використаєте на благо нашої держави, – підсумував Іван Іщенко.

Сергій Моргунов та Іван Іщенко нагородили Подяками кращих студентів університету.

Випускники попрощалися з Прапором Харківського національного університету внутрішніх справ та поклялися служити й захищати український народ.

За роки існування навчальний заклад підготував понад 50 000 українських правоохоронців. Підтверджуючи своєю службою девіз університету «Знання. Закон. Честь», випускники працюють в органах державної влади, посідають керівні посади в Міністерстві, Національній поліції України та її структурних підрозділах.

Сьогодні випускники Харківського національного університету внутрішніх справ разом з іншими захисниками, в надзвичайно важких умовах, виборюють територіальну цілісність і єдність нашої держави, віддаючи своє життя у війні з російським агресором.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня