Вороновицький селищний голова Олександр Ковінько долучився до “Української Стратегії Гройсмана”

Олександр Ковінько

На Вінниччині до команди Володимира Гройсмана приєднуються лідери громад, професіонали, активісти та всі ті люди, яким не байдуже майбутнє регіону. Долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана» й очільник Вороновицької селищної ради Олександр Ковінько.

Олександр Ковінько – родом із Вінниці. Нині обіймає посаду селищного голови. Колишній військовий, який служив у Німеччині та Туркменістані, а згодом повернувся на рідну Вінниччину і розпочав підприємницьку діяльність. Олександр Геннадійович завжди дотримується принципу: стався до людей так, як би ти хотів, щоб вони ставилися до тебе. Тому активно працює на благо своїх земляків. Особливо піклується про юних жителів. Вороновицька ОТГ – єдина в Україні громада, в якій за рахунок місцевого бюджету застраховані всі діти. Олександр Ковінько був координатором спецфонду «СтопВірус» і  активно допомагав землякам у розпал пандемії коронавірусу. Нині Олександр Геннадійович бере участь у розробці «Стратегії-2030» для Вороновицької ОТГ.

— «Українська стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, з якою можна будувати сильну державу. Ріст економіки, фінансова стабільність, суверенітет держави – це основи нашого майбутнього. Я впевнений, що ми творитимемо історію України, якою пишатимуться наші діти. А будувати успішну країну почнемо з Вінниччини, — каже Олександр Ковінько.

Очолила місцевий осередок «Української Стратегії Гройсмана» секретар Вороновицької селищної ради Світлана Олесенко.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня