Волонтери Вінницького Гумхабу передали в різні куточки України 1 053 тонни допомоги

Гуманітарний хаб Вінниця впродовж 210 днів роботи прийняв 1 092 тонни гуманітарних вантажів з 16 країн світу. Волонтери передали  1 053 тонни допомоги військовим підрозділам, у постраждалі від війни громади та організаціям, які опікуються переселенцями. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі

Загалом з перших днів війни Гумхаб задовольнив 1 608 запитів на отримання допомоги. 

Волонтери Вінницького Гумхабу передали в різні куточки України 1 503 тонни допомоги

Волонтерам хабу вдалося закумулявати та поширити Україною допомогу з Іспанії, Франції, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Швейцарії, Італії, Чехії, Австрії, Польщі, Словаччини, Естонії, Румунії та Туреччини.

Нагадаємо, Гуманітарний хаб Вінниця був заснований фондом Вінницької громади “Подільська громада” спільно із міською радою. Він є частиною Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Гумштаб був започаткований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня