27 Січня, 2023, 15:00

Волонтери Вінницького Гумхабу передали у різні куточки України 1 249 тонн допомоги у різні куточки України

Вже 320 днів працює на волонтерському фронті Гуманітарний хаб Вінниці, заснований фондом громади “Подільська громада” та Вінницькою міською радою. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі.  

За цей час учасники хабу:

  • Отримали 1252 тонни гуманітарного вантажу (одяг, продукти, побутові речі, дитяче харчування, засоби гігієни, побутова хімія та медикаменти) із 48 міст 16 країн світу;
  • Передали 1249 тонн допомоги у громади, які найбільше постраждали від російських окупантів, до військових підрозділів, які утримують рубежі на передовій, у центри, де знайшли прихисток внутрішньо переміщені особи;
  • Опрацювали та закрили 1902 запити від партнерських та волонтерських організацій, які допомагають нам підтримувати тих, хто цього потребує.

Волонтери Вінницького Гумхабу передали у різні куточки України 1 249 тонн допомоги у різні куточки України

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

20 Березня
17 Березня
16 Березня