3 Листопада, 2022, 10:49

Волонтер з Німеччини відвідав передову разом з вінничанами з Мірегіонального гумштабу

Волонтер з Німеччини, військовий лікар та засновник благодійного фонду “Люнебурзький проєкт допомоги Україні” Ральф-Петер Ольснер відвідав наших військових на передовій. У небезпечній поїздці Петера супроводжували координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Віктор Пигуля та Олена Васількова.

“Дякуючи моїм колегам Ірині Івасюк, Олені Васільковій та Ірині Лозовій познайомився з Петером, який виявив бажання особисто відвідати наших бійців на передовій та побачити на свої очі те жахіття, яке принесли нелюди з расєї! Бажання поїхати мали і Ірина Івасюк і Ірина Лозова, але не було можливості взяти усіх. Я пояснив, що поїздка буде дуже небезпечною через постійні обстріли, але Петера це не зупинило. Як виявилось, він “знайомий” з війною ще з часів конфлікту у колишній Югославії. Одним словом, ми в дорозі. Разом з Оленою Васільковою, Володимиром Мальшаковим  приїхали на “нуль” до хлопців”, – каже Віктор Пигуля.

Віктор розповідає: хлопці приємно здивувались візиту гостя з Німеччини, а сам Петер, хоч і радий був познайомитись із захисниками України, та все ж засмутився, побачивши ту біду, яку принесли на нашу землю загарбники. 

Петер сказав, що перемога буде за нами,  і що він буде максимально допомагати наближати її. – говорить Віктор Пигуля.

Вже наступну свою поїздку в Україну німецький доброчинник планує розпочати з візиту на передову.

“Дякуємо Ральфу-Петеру Ольснеру та “Люнебурзькому проєкту допомоги України” за ту підтримку, яку вони надають Україні! У співпраці з Вінницькою обласною радою та Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом Петер та його організація від початку повномасштабного російського вторгнення передали Україні гуманітарну допомогу на загальну суму понад 1 мільйон євро”, – зазначають у Міжрегіональному гумштабі. 

Возможно, это изображение 7 человек, люди стоят и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 7 человек, люди стоят и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 1 человек, стоит и на открытом воздухе

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого