Володимир Прідолоба облаштував дитячий майданчик та футбольне мініполе на місці колишнього смітникау Могилівці

Володимир Прідолоба

У селі Могилівка, яке входить до складу Гніванської ОТГ, на місце колишнього смітника встановили футбольне мініполе та дитячий майданчик. Ініціатором цієї доброї справи є депутат Гніванської міської ради Володимир Прідолоба.

Староста села Могилівка Юрій Мельник радіє, що колишній «вічний» смітник на початку вулиці Пушкіна перетворився на прекрасне місце для відпочинку. Нині там розташоване футбольне мініполе та дитячий майданчик, а згодом на цьому місці створять ще й волейбольний та баскетбольний майданчики і зону відпочинку з квітниками.

(без назви)

— Разом з директором ТОВ «ВІН ШЛЯХ ТРАНСТ» Сергієм Снігурем своїми силами та за власні кошти вирішили облаштувати у Могилівці спортмайданчик, де діти і дорослі зможуть проводити свій вільний час. Раніше на цьому місці був смітник. Сміття вивезли на звалище, тепер тут зона відпочинку. Однак на цьому зупинимось, адже у нас ще багато планів, — каже Володимир Прідолоба.

(без назви)

Могилівчани ж кажуть, що їм і досі не віриться, що смітник на березі річки Рів можна було не просто ліквідувати, а перетворити на чудове місце для відпочинку.

(без назви)

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня