Володимир Кулешов балотуватиметься на посаду гніванського міського голови від «Української Стратегії Гройсмана»

«Українська Стратегія Гройсмана» визначила своїх кандидатів на посади міських голів на Вінниччині. Серед них – Володимир Кулешов, чинний голова Гнівані. Жителі міста вже двічі обирали Володимира Кулешова міським головою, і за час його роботи на цій посаді в місті відбулося багато змін на краще.

«Я балотуватимуся на посаду гніванського міського голови від «Української Стратегії Гройсмана», – повідомив Володимир Кулешов. – Володимир Гройсман розпочав в Україні процес децентралізації й дуже багато зробив для малих міст, для об’єднаних територіальних громад, – розповідає Володимир Кулешов. – Це дало нам реальний поштовх для розвитку. Тому я вірю в Гройсмана, в його команду і в його наміри. Команда Гройсмана у Вінниці показала приклад успішного втілення десятирічної стратегії, а тепер за своєю «Стратегією 2030» розвиватиметься й наша громада. Це природно – рівнятися на сильніших і хотіти, щоб усі громади розвиватися так само успішно, як Вінниця. Саме тому люди, які люблять свої міста і села, об’єдналися в команду «Української Стратегії Гройсмана»».

Володимир Кулешов вважає створення Гніванської ОТГ значним кроком, який дав можливість громаді розвиватися самостійно, адже за три роки в місті сталося чимало змін на краще.

«Якщо мої земляки знову довірять мені очолювати громаду, то після виборів розпочну роботу зі збалансування депутатського корпусу і формування команди, адже серед депутатів будуть представники різних політичних сил, – каже Володимир Кулешов. – А для того, щоб успішно працювати на благо міста, депутати мають порозумітися між собою. До нас приєднаються кілька населених пунктів, громада зросте, і нам треба буде разом ретельно проаналізувати фінансові надходження, щоб сформувати бюджет, розробити програми соціально-економічного розвитку і робити все для того, щоб бюджет якісно наповнювався, а кошти з нього ефективно використовувалися».

Створюючи план розвитку громади «Стратегія 2030», жителі Гнівані й сіл ОТГ окреслювали основні питання безпеки, розвитку, економічної незалежності, комфорту, а тепер ці наміри потрібно втілювати в життя.

«Я вірю, що ми виконаємо свої плани, й наше місто стане набагато цивілізованішим і комфортнішим, – переконаний Кулешов. – З «Українською Стратегією Гройсмана» ми розпочнемо будувати успішну країну з Вінниччини».

 

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня