2 Вересня, 2020, 12:38

Володимир Гройсман звернувся до Уряду з вимогою відновити минулорічну Постанову Кабміну про збільшення зарплатні для освітян

Прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман звернувся до чинного уряду з вимогою відновити ухвалену в липні минулого року постанову №822 про зростання зарплат вчителів на 20-70%. Про це він сказав під час відкриття комунального закладу «Гімназія №24» у Вінниці.

– В липні минулого року наш Уряд  прийняв постанову №822, де передбачено підвищення зарплати вчителів від 20 до 70%. Наступний Уряд – Олексія Гончарука її відмінив, – сказав Володимир Гройсман. – Я звертаюся до чинного Уряду: зараз іде бюджетний процес. Важливо і необхідно повернутися до нашого рішення і підвищити заробітні плати для вчителів у 2021 році. Це було б правильно!

Володимир Гройсман наголосив, що скидати сьогодні, в умовах пандемії, всю відповідальність за навчальний процес на місцеву владу та окремі навчальні заклади – неправильно і безвідповідально.

-Має бути державний стандарт захисту дитини і вчителя. Друге питання – фінансування праці вчителя та  технічного персоналу, який має дезінфікувати, мити приміщення. А також  питання заходів захисту – алгоритми дезінфекцій, соціальної дистанції, системи безпеки в кожному закладі. Це хто буде фінансувати? Це 4-5 млрд грн до кінця року. Це гроші людей! – зазначив Володимир Гройсман. – Зараз це передано на плечі місцевої влади. Але це несправедливо.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня