Володимир Гройсман: “Заберіть руки від свободи слова!”

В межах ефіру програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна» відбулося обговорення скандального законопроекту проти олігархів.

Законопроект «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті «олігархів» покликаний боротися не з олігархією, а з медіа – так вважає  Володимир Гройсман.

Політик наголосив на тому, що ціла низка положень даного законопроекту стосується лише положень ЗМІ. Більше того, він переконаний, що документ створений для того, щоб влада на 100% почала контролювати інформаційний простір країни.

«Я прочитав цей документ. У ньому хороша тільки його назва. А по суті він про те, хто буде контролювати медіапростір. І я кажу прямо: заберіть руки від свободи слова!», – зазначив Володимир Гройсман на своїй сторінці у Фейсбук.

Гройсман також додав, що готовий повністю підтримати професійний якісний закон, який зможе поставити крапку в олігархічній системі та знищити монополію.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня