Володимир Гройсман вітає своїх земляків із Днем міста

Прем’єр-міністр України 2016-2019 рр. Володимир Гройсман привітав жителів Вінниці з Днем міста. Зазвичай, свято в обласному центрі відзначають дуже красиво і родинно. Цю традицію започаткували в середині 2000-х – спільною командою Володимира Гройсмана, на той момент мера Вінниці, та Сергія Моргунова, чинного міського голови (тоді – секретаря міської ради).

Утім цього року через карантинні обмеження і з огляду на епіодеміологічні застереження святкування проходять здебільшого в онлайн-форматі.

Звертаючись до жителів Вінниці, Володимир Гройсман зазначив, що День міста – це улюблене свято вінничан, але пандемія вносить свої корективи.

«Та що може бути важливішим, ніж здоров’я людини? – зазначив Володимир Гройсман. – Упевнений, що непрості часи минуть, і буде знову свято – більш яскраве і більш захопливе. Тривоги відійдуть на задній план, і вулиці святкової Вінниці наповняться усміхненими людьми!»

Володимир Гройсман наголосив, що Вінниця завжди була і буде сильною і міцною громадою, а вінничани – добрими людьми,  готовими допомогти одне одному. «Ми всі разом дбаємо про те, щоб місто ставало кращим і комфортнішим. Ми радіємо успіхам міста і вже сьогодні формуємо стратегію, щоб Вінниця успішно розвивалася й далі».

Володимир Гройсман побажав кожній вінницькій родині здоров’я, благополуччя й упевненості в майбутньому.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня