Володимир Гройсман: «Кожен житель Вінниччини – важливий і має право жити краще!»

Кожен житель Вінниці та Вінницької області – важливий, має право жити краще і заслуговує на найкращу пропозицію розвитку – свого та громади.

Про це сказав Прем’єр-міністр України (2016-2019) Володимир Гройсман, коментуючи досягнення чинної команди міської влади Вінниці та формування «Стратегії 3.0 – область – Вінниця – громади» – документу, який має стати планом розвитку як обласного центру так і усього регіону.

Володимир Борисович як вінницький міський голова, а потім його команда кардинально змінили місто, яке вже шість років поспіль визнається найкомфортнішим для життя в Україні.

— Свого часу ми сформували стратегію «Вінниця-2020». За 10 років реалізували її майже повністю, — розповідає Володимир Гройсман. — Це чітка та послідовна у виконанні стратегія, яку ми створили спільно з вінничанами. Ми сказали, що наша ціль – сучасне, європейське місто. Ми – єдина команда в Україні, яка взяла зобов’язання виконати план – і виконала його.

Тепер, за ініціативою Володимира Гройсмана, на Вінниччині – в кожній уже створеній та в майбутніх територіальніх громадах –  розробляються десятирічні плани розвитку – «Стратегія 3.0».

— Коли вінничани говорять, що жити у Вінниці комфортно – це найвища оцінка для всіх нас, — каже Володимир Гройсман. — Вінниця є лідером серед міст України. І треба, щоб стала лідером і Вінницька область. Кожен житель Вінницької області – важливий і має право жити краще! Наше спільне завдання – дати людям пропозицію для того, щоб в наступні роки Вінниччина стала лідером по Україні. Вінниччина – як в цілому область, так і кожна громада. 

Як зазначив Володимир Гройсман, логіка «Стратегії 3.0» – в тому, щоб об’єднати інтереси всіх жителів, сформувати стратегії для кожної громади, але за єдиними принципами, пріоритетами та механізмами.

— Найголовніше, що у нас є – довіра. І її завжди хочеться виправдати, — підкреслив Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня