30 Вересня, 2020, 17:09

Владислав Скальський став кандидатом у депутати обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана»

Владислав Скальський, ексголова Вінницької обласної державної адміністрації, балотується до обласної ради від «Української Стратегії Гройсмана».

Владислав Скальський – досвідчений управлінець; працював на посаді голови Вінницької ОДА з вересня 2019 по червень 2020 року, до того був заступником вінницького міського голови.

Чому балотується саме від цієї партії?

«На моє глибоке переконання, це найбільш ефективна політична сила, яка здатна продемонструвати  приклади реалізації якісних стратегічних документів і зможе це роботи на рівні громад. Наша мета – масштабувати досвід Вінниці на всю область і, таким чином, забезпечити лідерство нашого регіону в Україні», – пояснив Владислав Володимирович.

Над чим планує працювати Владислав Скальський в обласній раді?

«Символічно те, що ми зараз у міжнародному аеропорту, – підкреслив ексголова ОДА. (Саме на території аеропорту відбувався партійний форум, під час якого оприлюднили списки кандидатів). –Його реконструкція має бути пріоритетом номер один для розвитку нашого краю, і я всіляко відстоюватиму цю програму. А ще нам обов’язково потрібна обласна програма поліпшення демографічної ситуації: ми повинні створити локальний інструмент для заохочення народжуваності».

Одним з найбільших своїх успіхів Владислав Скальський вважає результативну участь у розробці і втіленні «Стратегії 2020» у Вінниці:

«Вінниця вшосте визнана найкомфортнішим містом для проживання. Це результат масштабної командної роботи, і я до неї причетний. Такі успіхи окрилюють».

Майбутнє Вінниччини  має бути успішним, переконаний досвідчений управлінець Владислав Скалський:

«Через десять років область має стати потужним регіональним лідером, успішним регіоном, добре впізнаваним у світі, областю, яка виконує свої зобов’язання перед інвестором, в якій буде чимало людей, готових вкладати кошти в розвиток рідного краю».

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня