Віталій Драган став кандидатом на посаду бершадського міського голови від «Української Стратегї Гройсмана»

Віталій Драган

Команда «Української Стратегії Гройсмана» висунула кандидатів до місцевих рад різних рівнів. На посаду бершадського міського голови  балотуватиметься приватний підприємець Віталій Драган.

Віталій Драган – місцевий, тому доля Бершадської ОТГ йому не байдужа. Земляки обрали його депутатом міської ради. Віталія Григоровича люди поважають, адже він із тих, хто завжди прийде на допомогу.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це політична сила, яка є лідером довіри серед вінничан. У команді Гройсмана – люди професійні, досвідчені, які справами довели свою відданість Вінниччині. Розробка стратегій розвитку громад, ініційована лідером партії, – це дуже правильний крок. Бути членом такої команди – і честь, і відповідальність, — каже  Віталій Драган.

Віталій Григорович переконаний, щоб Бершадська ОТГ була успішною, потрібно ухвалювати рішення, які відповідатимуть інтересам людей. Найперше питання, яким він планує зайнятися на посаді бершадського міського голови, – це розв’язання проблеми з відходами – необхідність організувати вивіз, сортування та переробку сміття. Це дуже важливо для громади.

— Я пишаюсь тим, що народився на Вінниччині і що маю можливість змінити життя своєї громади на краще. Вірю, що через десять років Бершадська ОТГ стане такою ж квітучою та розвиненою, як нині Вінниця, — каже Віталій Драган.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня