31 Липня, 2020, 14:40

Вінниця вмикає фонтани: міські і річковий світломузичний

В обласному центрі 1 серпня увімкнуть вуличні фонтани. А світломузичний водограй Roshen на Південному Бузі розпочне працювати 8 серпня. Про це під час онлайн-брифінгу 31 липня повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Ми прийняли рішення запустити вінницькі фонтани з першого серпня, а фонтан Roshen розпочне працювати на тиждень пізніше. У зв’язку із ситуацією захворюваності на COVID-19 у місті Вінниці, – ніякого урочистого відкриття не буде. А всі відвідувачі фонтану мають дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції задля своєї безпеки і оточуючих. Контроль за карантинними заходами відповідно до чинного законодавства покладається на Національну поліцію. Ми відправили відповідний лист на міський відділ поліції щодо включення цієї зони відпочинку у їхній маршрут патрулювання», – розповів Моргунов.

Голова додав, що запустити фонтани вирішено у відповідь на численні прохання містян та жителів інших регіонів країни. Тривалість цьогорічного сезону водограїв  залежатиме від ситуації із захворюваністю на коронавірус.

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня