13 Серпня, 2020, 13:32

Вінниця у вересні запроваджує повністю безконтактний проїзд

Від 1 вересня всі види муніципального транспорту Вінниці фіксуватимуть лише безконтактний проїзд. Це також стосується пасажирів пільгових категорій, які мають користуватися персоніфікованими картками, учнів та студентів.

Про це 13 серпня під час онлайн-брифінгу повідомила директорка КП «Вінницякартсервіс» Катерина Бабіна.

«З 1 вересня весь муніципальний транспорт уже повністю переходить на безконтактну оплату і фіксацію проїзду. Тобто кожен пасажир, хто їде у транспорті, має реєструватися, приклавши картку до валідатора.  Зокрема, і ті жителі, які користуються пільгами на проїзд. У нас в залишку ще є 3500 карток  і очікуємо ще до 2000 карток. Ми прийняли рішення повторно надсилати людям SMS з інформацією, що їхня картка готова і її можна отримати. Ми щодня направлятимемо по 500 SMS користувачам для регулювання черги, щоб вони могли отримати кратки в зручних умовах. Загалом близько 6000 карток маємо видати до першого вересня», – розповіла Катерина Бабіна.

Генеральний директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко зазначив, що кошти на компенсацію безкоштовних перевезень пільгових категорій пасажирів підприємство отримує з міського бюджету. Вони йдуть на обслуговування транспортної інфраструктури, зарплату водіям.

«Ми не отримуємо кошти за перевезення пільгових категорій населення від держави. Але для того, щоб нам ці кошти компенсували, нам потрібно мати чітке розуміння, скільки таких пасажирів перевезла «Вінницька транспортна компанія», і яку компенсацію з бюджету громади підприємство має отримати. Тому ми закликаємо пільгові категорії наших пасажирів користуватися своїми пільговими картками і відмічати шляхом валідації кожну свою поїздку у муніципальному транспорті. Компенсація за ці перевезення, яку ми отримуємо з міського бюджету, йде на обслуговування транспорту, придбання нових одиниць транспорту, ремонт всієї інфраструктури та заробітну плату працівникам компанії», – розповів Луценко.

Нині у Вінниці проїзний на місяць для звичайних громадян проїзний коштує 340 грн, для учнів вартість проїзного – 110 грн, для студентів – 170 грн.

На сьогодні КП «Вінницякартсервіс» видала муніципальні кратки 65 тисячам мешканцям міста.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня