Вінниця потрапила до числа міст зі сприятливим бізнес-кліматом

Вінниця потрапила до числа лідерів рейтингу Індексу конкурентоспроможності міст України (ІКМ) 2019/2020, повідомляють у пресслужбі Вінницької міської ради.

Такими є результати дослідження, яке провела Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Конкурентоспроможна економіка України” (КЕУ) спільно з компанією Інфо Сапієнс та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій.

Вимірювання Індексу конкурентоспроможності міст (ІКМ) України проводилося вперше. За словами авторів дослідження, ІКМ є інструментом для оцінки бізнес-клімату в містах, вимірювання ефективності економічного врядування та  мотивації місцевих органів влади до співпраці з місцевою бізнес-спільнотою.

Для вимірювання ІКМ 2019/2020 автори рейтингу провели масштабне опитування, перша хвиля якого охопила 23 обласні центри України та місто Київ. Опитано понад тисяч суб’єктів підприємницької діяльності, які висловили думки про бізнес-клімат та про зусилля міської влади у створенні сприятливого середовища.

За результатами проведеного опитування та зібраних статистичних даних з міст, Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій підготовлено звіт та рейтинг міст-учасників.

Індекс Вінниці становить 65,45. Вищі показники мають лише три міста: Львів (66,15), Івано-Франківськ (66,95) та Хмельницький (72,96). Загалом високий індекс конкурентоспроможності отримали шість міст.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня