24 Березня, 2023, 17:20

Вінниця отримала 45 функціональних ліжок для лікарень

45 функціональних лікарняних ліжок із матрацами прибули до Вінниці в межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

Волонтери прийняли вантаж від друзів з “Народної Самооброни Львівщини”, а вони, в свою чергу, отримали його від німецьких партнерів.  

Вінниця отримала 45 функціональних ліжок для лікарень

“Сьогодні Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб приймає 45 ліжок і матраців від Народної самооборони Львівщини. Ця громадська організація є нашим давнім партнером і має дуже гарні стосунки з керівником Гумштабу Володимиром Гройсманом та його співзасновниками Сергієм Моргуновим і Вячеславом Соколовим. На сьогодні це другий вантаж, який надходить саме від Народної самооборони Львівщини, і ми продовжуємо співпрацю по запитах та будемо намагатися їх задовольнити”, – каже координаторка  Гумштабу Ірина Івасюк. 

Ліжка передадуть  лікарням, зокрема й у Вінницькій області, для покращення умов перебування пацієнтів. Всього за рік роботи Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабу вдалось доставити близько 800 ліжок для лікарень Вінниці та області.

Вінниця отримала 45 функціональних ліжок для лікарень Вінниця отримала 45 функціональних ліжок для лікарень Вінниця отримала 45 функціональних ліжок для лікарень

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня