18 Серпня, 2020, 16:08

Вінницький Тяжилів розбудовується, – тягнуть додаткову тролейбусну лінію

У місті Вінниці тривають роботи з прокладання нового відрізку тролейбусної лінії у мікрорайоні Тяжилів. Він подовжить існуючу лінію від зупинки «Вулиця Лугова» до СТО «Вінниччина-Авто». Протяжність нової лінії становитиме 1,2 км, повідомили в  мерії.

Продовження маршруту передбачено комплексною Програмою розвитку міського пасажирського транспорту на 2018-2023 роки.

«Кілька років тому ми запланували продовження тролейбусної лінії в Тяжилові від вул. Лугової до СТО, оскільки бачили, що мікрорайон розвивається та розбудується. В результаті зростає пасажиропотік, а наше завдання забезпечити людей транспортом. Наразі до СТО курсують маршрутні таксі, але їх небагато. Тому в цьому році, за дорученням міського голови Сергія Моргунова, ми розпочали роботи з прокладання тролейбусної лінії», – розповів директор КП «Вінницька транспортна компанія» Михайло Луценко.

Для забезпечення електрикою тролейбуси планується використати потужності електропідстанції, яка знаходиться біля колишнього лампового заводу.

Після запуску  тролейбусів по новій лінії, ВТК буде моніторити пасажиропотік, щоб визначити необхідну кількість вагонів на цій лінії.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня