21 Жовтня, 2020, 16:55

Вінницький міський голова Сергій Моргунов став найвідповідальнішим мером України

У рейтингу відповідальності мерів перше місце посів міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Таку інформацію оприлюднило видання “Слово і діло”, працівники якого, напередодні місцевих виборів, вирішили проаналізувати діяльність українських мерів. У Сергія Моргунова зафіксували 72% виконаних передвиборчих обіцянок.

“Складаючи підсумковий рейтинг відповідальності міських голів за п’ять років роботи, ми зробили акцент саме на кількості виконаних обіцянок. Адже деякі мери дали їх понад 300, значну частину з яких виконали, але були й такі, що взяли на себе лише кілька десятків публічних зобов’язань і не змогли реалізувати навіть половину. При цьому ми також вирахували процентне співвідношення виконаних та провалених намірів,– пояснюють представники видання «Слово і діло».

За результатами аналітики видання, найбільше намірів протягом каденції виконав мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. Він реалізував 174 зобов’язання. Це 44% від загальної кількості його обіцянок. Провалив Марцинків 82 обіцянки (21%). Загалом мер Івано-Франківська дав 397 обіцянок.

Найменше обіцянок виконав мер Херсона Володимир Миколаєнко. Загалом він дав тільки 27 обіцянок і за 5 років зміг реалізувати 17. У відсотках цей показник цілком достойний – 63%. Ще 10 обіцянок або 37% Миколаєнко провалив. Але 27 публічних зобов’язань за всі п’ять років роботи – це надто мало порівняно з будь-яким міським головою, зауважує видання.

Мер Вінниці Сергій Моргунов реалізував 129 обіцянок (72%), провалив – 32 (18%), а в цілому дав 179 зобов’язань. У Сергія Моргунова, порівно з іншими мерами, – найбільший відсоток реалізованих намірів. Відтак міський голова Вінниці став третім за кількістю загалом виконаних обіцянок і першим у рейтингу відповідальності мерів України.

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня