Вінницький гуманітарний хаб передав військовим та громадам понад 1 000 тонн допомоги

Гуманітарний хаб Вінниці, заснований  фондом “Подільська громада” та Вінницькою міською радою, продовжує активно працювати на гуманітарному фронті. Як інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі,  впродовж 220 днів роботи волонтери хабу: 

  • Прийняли 1108 тонн гуманітарних вантажів з 16 країн світу;
  • Відправили 1070 тонн допомоги мешканцям постраждалих від війни громад та військовим на передову;
  • Закрили 1627 запитів на отримання допомоги

“У шаленому темпі працюємо 8 місяць поспіль, але не маємо права підвести тих відважних котиків, які тримають оборону на передовій і тих людей, які втратили свої домівки через обстріли. Не втомлюємося, не зупиняємося і не розслабляємося. У співпраці з партнерськими організаціями продовжуємо доставляти вантажі туди, де найбільше чекають на допомогу”, – зазначають волонтери. 

Вінницький гуманітарний хаб передав військовим та громадам понад 1 000 тонн допомоги

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, в рамках якої функціонує вінницький хаб, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня