3 Жовтня, 2022, 9:49

Вінницький ФК “Нива” здобув перемогу над “Звягелем” з Житомирщини

Команди в минулому турі пережили протилежні емоції. «Нива» розгромила «Васт» на виїзді, а «Звягель» вдома в тяжкій боротьбі програв іншій «Ниві» – лідеру із Бузової. Проте на візит у Вінницю гості з Житомирщини приберегли бойовий склад і збиралися створити серйозні проблеми старожилам Другої ліги.

Подробиці матчу переповідає пресслужба ФК “Нива”.

Вінничанам вдалося забити швидкий м’яч. Орнат дотепним пасом підключив на правому краю Швеця. Вдалий «джокер» минулого туру цього разу отримав свій шанс з перших хвилин, м’яко навісив, а Загорулько, навіть не маючи потреби підстрибувати, «носорогом» головою направив м’яча в сітку – 1:0. Другий матч поспіль забиває Артур, граючий президент «Ниви».

От тільки закріпити свій успіх вінничанам не вдалося. У «Звягеля» пішла швидка атака через лівий фланг. Подачу господарі перервали, проте на підбиранні був Скидан-молодший. Він відпасував вздовж лінії карного майданчика на Ващишина, й Артур підлаштував м’яча під ударну ногу й на виконання забив у дальню дев’ятку – 1:1. Другий гол у чемпіонаті для гравця зі школою «Динамо» та «Чорноморця».

Вінницька «Нива» вдома переграла футбольний клуб «Звягель» – 3:2

На самому початку другого тайму гра перевернулася. Взагалі з лінії карного майданчика пробивав Фесенко, м’яч відскочив до «джокера» Лучки, який тут же відпасував лівіше – на Нікітчука. Валерій розважливо розстріляв ворота – 1:2. Це третій гол у поточному чемпіонаті для нападника, якому шлях у професіональний футбол відкрив уже ПФК «Звягель».

Не встигли гості відсвяткувати цей гол, як після флангової передачі Костюка Загорулько заробив пенальті. Він готувався замкнути простріл, але захисник його перечепив – президенту знадобилася медична допомога. Досвідчений Віталій Кольцов впевнено реалізував 11-метровий – 2:2. Для місцевого вихованця, який пройшов «Шахтар» і УПЛ, це був дебютний гол за «Ниву».

На куражі вінничани провели ще кілька гострих атак, і десь третя за ліком стала результативною. Петрук знайшов своїм пасом на правому фланзі Швеця, той розвернувся й навісив з лівої ноги на дальню стійку, де Костюк (який вийшов на заміну) у дотик переправив м’яча в ворота – 3:2. Перший гол у новому сезоні для лівого краю «Ниви», який вдало повернувся в рідний клуб із ковалівського «Колоса». Можливо, далі «перестрілка» б продовжувалася, проте другий тайм безжально «пошматувала» повітряна тривога.

До кінця гри залишалося трішки більш як 10 хвилин, коли її відновили. І за цей час, скоріше, вінничани могли забити ще, ніж «Звягель» – відігратися. Чого варта атака, розіграна Швецем і Костюком з ударом останнього вище воріт з убивчої позиції! Попри спроби гостей перевести гру вперед і відігратися, різниця в один гол принесла три очка «Ниві». Таким чином наша команда продовжує посідати четверту сходинку турнірної таблиці.

Технічні дані

«Нива» (Вінниця) – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 3:2

Вінниця. Арбітр – Євгеній Макаренко (Черкаси)

Голи: Загорулько, 11, Кольцов, 54 (пен.), Костюк, 65 ‒ Ващишин, 24, Нікітчук, 47

Жовті картки: Жуков, 31 хв., Попович, 90+2 хв. – Гаврилюк, 17 хв., Кузнєцов, 29 хв., Червінський, 71 хв., Авер’янов, 86 хв.