Вінницькі волонтери з “Подільської громади” від початку великої війни передали військовим понад 500 тонн продуктів харчування

Волонтери фонду Вінницької громади “Подільська громада”  від початку повномасштабного вторгнення рашистів передали нашим військовим понад 500 тонн продуктів харчування. Окрім того, волонтери доставляють бійцям обладнання, амуніцію, медикаменти та все, що може стати у нагоді на передовій.

Про це в інтерв’ю для Інформагентства АрміяInform  розповів голова наглядової ради “Подільської громади” Андрій Дручинський.  

“Після широкомасштабного вторгнення російської орди ми побували на Чернігівщині, Миколаївщині, Харківщині, відвідали Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Лисичанськ, побували в розташуванні морпіхів із 36-ї бригади,  окремого штурмового полку Сухопутних військ ЗС України. Що відвезли? Запчастини до автомобілів, генератори, бензопили і звичайні сокири, без яких не обійтися під час спорудження тих же бліндажів чи взводно-опорних пунктів, будматеріали тощо.

У 2014-му році наше військо було, як мовиться, голодним і холодним. Сьогодні ситуація діаметрально протилежна. Утім, після 24 лютого ми доставили в підрозділи понад 500 тонн продуктів. Зокрема, ковбас, тушонки, макаронів, різних смаколиків.

З активістом-волонтером Станіславом Даніловим доставили на передову тепловізори, продукти, воду та речі першої необхідності. Зробили це коштом вінницьких айтівців із компанії  Exadel  Ukraine”. – каже Андрій Дручинський.

За словами голови наглядової ради “Подільської громади”, збирати допомогу для бійців допомагає як безнес (зокрема, структурні підрозділи банків, Вінницький олієжиркомбінат, продавці м’ясного павільйону Центрального ринку Вінниці, магазин “Віва спецодяг”), так і “пересічні” громадяни.

Андрій Дручинський також відзначив велику роль в організації вантажів голови Вінницької громади Сергія Моргунова та  Голови представницької ради “Подільської громади” Віктора Бронюка.

Виділив Андрій і допомогу закордонних партнерів, зокрема з Польщі, Румунії, Німеччини та Нідерландів.

Нагадаємо, фонд “Подільська громада” входить до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Цей Гумштаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумшатбу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

29 Вересня
28 Вересня