Вінницькі волонтери з “Подільської громади” передали в різні куточки України понад 8 000 гуманітарний наборів

8 842 пакунки з гуманітарною допомогою передали в різні куточки України волонтери Благодійного фонду “Подільська громада”. Про це повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі

Переселенці, мешканці прифронтових та деокупованих територій, а також бійці піротехнічних та рятувальних підрозділів отримали: 

  • 3 900 продуктових наборів,
  • 3 442 гігієнічні комплекти,
  • 1 500 наборів для дітей.

Бокси з “гуманітаркою” вінницькі волонтери отримали від польської організації  Fundacja Biedronki завдяки співпраці із Благодійним фондом “Імпульс ДСНС”.

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, до якого входить “Подільська громада”,  був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого