7 Листопада, 2022, 11:15

Вінницькі волонтери стали героями репортажу ВВС-Україна

Волонтери благодійного фонду “Енергія Відродження” та ГО “Дорожній контроль Вінниця” стали героями репортажу ВВС.

Кореспонденти української служби британського мовника побували разом із вінницькими волонтерами Володимиром Затайдухом, Романом Квітком та Олександром Скляруком у Лимані. Мешканцям деокупованого міста вони доставили буржуйки, теплий одяг та ліки.

Вінницькі волонтери стали героями репортажу ВВС-Україна

“Ми їдемо, щоб усі мешканці Лиману бачили – вони не самі. І ті, хто там залишався весь час, і ті, хто повернувся. Щоб побачили, що кожен українець з більш віддаленого від них міста, де спокійніше, пам’ятає про них. Ми хочемо донести до цих людей, що Україна є єдиною країною, що українці пам’ятають про своїх”, – сказав журналістам  Володимир Затайдух.

І коли за вікном їхнього мінівена, завантаженого “гуманітаркою”,  з’являються спалені, перевернуті догори дригом автівки, волонтери говорять, що везуть у прифронтову зону  сонячну вінницьку усмішку. 

ВВС пише, що вінницькі волонтери вірять у силу свого прикладу та людської солідарності. Гуманітарну допомогу для деокупованих територій вони купують за власний кошт, також залучають знайомих підприємців.

“Куди б ми не приїжджали, до нас хочуть приєднатися нові й нові люди. Добрі справи заряджають. Україна показує всьому світу, що таке свобода й патріоти, як ми відстоюємо своїх громадян”, – каже Володимир Затайдух

Вінницькі волонтери стали героями репортажу ВВС-Україна

Додамо, що благодійний фонд “Енергія Відродження” входить до Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Цей штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня