24 Травня, 2022, 14:52

Вінницькі волонтери передали спецпризначенцям 50 радіостанцій

50 професійних радіостанцій вартістю понад 1 мільйон гривень Motorola передали військовій частині А1225 учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – благодійний фонд Pan Fund.

Допомога надана в рамках проєкту  “Забезпечений спецназ 4.5.0”, мета якого – спорядити наших спецпризначенців всім необхідним для ефективного захисту  України. 

“В українській армії існує проблема комунікації між різними підрозділами, через відсутність забезпечення належними радіостанціями та радіозвʼязком, які б могли об’єднуватись в одну мережу. Наші військові користуються різним обладнанням, але переважно використовують радіостанції марки Motorola, відповідно було прийнято рішення придбати та передати найкращі радіостанції які доступні на ринку –  Motorola DP4800 UHF. Вони дозволять забезпечити належний зв’язок, а також мають можливість підключитись до будь-якого каналу незалежно від моделі які використовують інші підрозділи Збройних Сил України”, – зазначив Олександр Пан.

Зазначимо, що Motorola MotoTRBO DP4800 UHF має великий дисплей, програму для обробки даних та обміну повідомленнями. Підтримує 1000 каналів, незважаючи на модель, що дозволяє бути на зв’язку з усіма підрозділами Збройних сил України. Вихідна потужність від 1 до 5 Ватт. Окремою перевагою моделі є інтелектуальна аудіосистема, яка має властивість підлаштовуватися під рівень шуму та інші перешкоди.

 

Останні новини

Новини

30 Березня
29 Березня
28 Березня