17 Березня, 2023, 11:41

Вінницькі волонтери передали чечельницькій лікарні стоматологічний рентген-апарат

Стоматологічний рентген-апарат передав благодійний фонд Вінницької громади “Подільська громада” Чечельницькій лікарні планового лікування. Про це інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарного штабі, до якого входить фонд.  

Окрім того, фонд підсилив медзаклад продуктами харчування, пральним порошком, засобами для миття посуду, засобами для прибирання, шампунями та виробами медичного призначення. 

Зауважимо, що рентген-апарат волонтери отримали від друзів з гуманітарної місії Humanitäre Hilfe Trier e.V.u, разом із 16 палетами захисних костюмів, тренажером та УЗД-апаратом. Доставкою вантажу опікувався вінничанин Антон Мовчан

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня