30 Вересня, 2022, 16:30

Вінницькі волонтери доставили бійцям на Донеччину 2 тонни допомоги

Представники фонду Вінницької громади “Подільська громада” доставили 2 тонни гуманітарної допомоги підрозділам ЗСУ на Донеччині.

Як повідомляють у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, допомогу отримали 5 військових підрозділів у Краматорську, Бахмуті та Селидовому. 

Вантаж доставили волонтери Андрій Дручинський та Станіслав Данілов. Вони також подарували бійцям презент – прапор України з написом “Привіт з Вінниці”.

Окрім того, Андрій та Станіслав передали гігієнічні та дитячі набори від польської Fundacja Biedronki мешканцям міста Мирноград.

“Дякуємо всім Міжнародним партнерам, які допомогли організувати підтримку військових та цивільного населення! Особиста подяка Міжнародному фонду “Відродження””,  – зазначають у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі. 

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

 

Останні новини

Новини

5 Грудня
2 Грудня
1 Грудня