Вінницькі рятувальники закликають громадян не нехтувати сиренами повітряної тривоги

Не ігнорувати сигнал повітряної тривоги та дотримуватись необхідних заходів безпеки закликають вінничан рятувальники.

У головному управлінні ДСНС обурені тим, що громадяни, попри реальну небезпеку, продовжують займатись буденними справами під час повітряної тривоги.

“З 24 лютого сирени по всій країні сповіщають про повітряну тривогу та закликають всіх пройти в укриття. Однак, люди нехтують сповіщеннями і під час сигналу “Увага всім!” продовжують займатись своїми справами ”, зпзазначають у ДСНС. 

Рятувальники застерігають: об’єкти критичної інфраструктури, заклади охорони здоров’я, місця із масовим перебуванням людей та житлові будинки є ціллю для держави-терориста. Ворог намагається залякати та деморалізувати нас, тому ми маємо бути обачними та обережними.  

Необхідно пам’ятати: повітряна тривога оголошується тоді, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку повітряного простору нашого регіону або є підтвердження запуску ракет.

Точне місце, куди може влучити ракета, та який населений пункт атакує літак одразу визначити складно, тому сирени вмикають щоразу, як з’являється загроза.

Рятувальники  рекомендують:

ретельно вивчити локації найближчих сховищ від вашого дому чи офісу;

якщо у вас нема можливості дістатися укриття, тоді не забувайте про правило “двох стін”;

Не знімайте та не публікувйте фото та відео з наслідками удару у соцмережах.

 

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня