13 Липня, 2020, 16:55

Вінницькі поліцейські перевірили 300 закладів, оштрафували 14 власників

На  Вінниччині працівники поліції проводять заходи, спрямовані на контроль за дотриманням протиепідемічних норм.

Як повідомили в ГУ НП області, за вихідні дні на території Вінниці та області поліцейські перевірили понад 300 закладів харчування та відпочинку. За результатами на власників 14-ти склали адміністративні матеріали. Зокрема  задокументовано 6-ть порушень, що  стосуються дозволеного режиму роботи закладів.

Усі матеріали направлені на розгляд до суду. За такі правопорушення передбачений штраф від 17 тис. гривень.

Останні новини

Новини