3 Листопада, 2022, 12:10

Вінницькі поліцейські на Харківщині врятували пенсіонера, який наступив на міну

Правоохоронці з Вінниччини врятували харківського пенсіонера, який наступив на міну 

Поліцейські з Вінниччини, які зараз несуть службу в деокупованих районах Харківської області, врятували 70-річного чоловіка, який наступив на міну.

Як інформують у поліції Вінниччини, одинокий дідусь на невеличкому шматку землі неподалік квартири вирощував для себе городину. Там він і натрапив на міну. 

Чоловік неодноразово ходив цією територією, попри те, що вона ще не була обстежена вибухотехніками. 

Після спрацювання міни дідусь упав і самостійно пересуватись не міг, втратив частину стопи. Його крик почули сусіди. Перелякані люди прибігли до правоохоронців з проханням допомогти.

У недавно звільненому від окупантів селі досі відсутній мобільний зв’язок. Тому поліцейські, поспішаючи до пенсіонера, по рації передали колегам, аби ті викликали швидку у село.

“На лавці біля під’їзду багатоповерхівки поліцейські надали йому домедичну допомогу та, не гаючи жодної хвилини, на руках занесли пораненого дідуся у службовий автомобіль й поїхали на зустріч лікарям, які їхали із Харкова”, – інформують у поліції.

На півдорозі малорухомого пенсіонера поліцейські передали медикам. Наразі життю дідуся нічого не загрожує, він у лікарні, а вибухотехніки зведеного загону тим часом завершили проводити розмінування села.

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня