29 Вересня, 2020, 14:12

Вінницькі магазини приєдналися до пілотного проєкту “пакунок малюка”

З 1 вересня  почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги  замість «пакунку малюка», який видавали породіллям одразу в пологовому.  Наразі, батьки мають  отримувати компенсацію на банківську картку у розмірі 5 тисяч грн.. Ці гроші можна витратити лише на товари для малечі.

На сайті Міністерства соціальної політики з’явився перелік магазинів, де можна придбати ці товари. У Вінниці таких магазинів наразі  14 – фірмовий магазин «Ярослав» та лінія магазинів EVA.

У Мінсоцполітики зазначають, що 1 вересня вже 13 тисяч осіб отримали грошову компенсацію на суму 67 мільйонів гривень. Скільки серед них вінничан та жителів області – невідомо.

«Батьки, які отримали кошти на соціальні картки, можуть придбати дитячі товари в закладах торгівлі, що приєдналися до реалізації пілотного проекту», – йдеться у повідомленні.

Наразі до пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» приєднались 150 закладів торгівлі, у тому числі інтернет-магазини.

Нагадаємо, «бейбі-бокси» почали видавати в 2018 році, за ініціативою Уряду Володимира Гройсмана. За два роки їх отримали 21 111 породіль з Вінниччини,  але в травні цього року «бейбі-бокси» закінчилися і матусям пообіцяли грошову компенсацію. В липні була прийнята Постанова КабМіну №744 про реалізацію пілотного проєкту   з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня