21 Липня, 2020, 10:40

Вінницька районна лікарня, крім «ковідного», відкриє й інші відділення

Вінницька центральна районна клінічна лікарня у числі перших в області була визначена базовою для приймання хворих із коронавірусною інфекцією.

У зв’язку з цим у закладі був скорочений перелік надання інших лікарських послуг. На сьогодні адміністрація лікарні просить відновити інші медичні послуги населенню. Про це йдеться на сайті Вінницької РДА.

Із відповідним проханням заклад звернувся до облдержадміністрації. За словами заступниці голови ОДА Наталії Заболотної, у Вінницькій ЦРЛ можливо відновити докарантинний статус.

«Важливо надати можливість лікарні отримувати кошти з НСЗУ на інші пакети окрім COVID-19, адже це, насамперед, заробітна плата працівникам лікарні. На цей час в лікарні створено 80 ковідних ліжок. Завдяки зменшенню хворих на ковід останнім часом в лікарні було зайнято не більше 20%. Тому, попередньо поставила завдання департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації̈ спільно з Вінницькою ЦРЛ пропрацювати план розгортання ліжок для надання інших медичних послуг і щоб зберегти надання допомоги хворим на COVID-19», – прокоментувала Заболотна.

Наразі вирішено, що в лікарні будуть розгорнуті 60 ліжко-місць для ковід-хворих. Далі лікарня поступово розгорне ліжка для надання інших медичних послуг: хірургічних, терапевтичних, пологових, гінекологічних, ЛОР, педіатричних, неврологічних.

Необхідне рішення має ухвалити обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня