24 Лютого, 2021, 19:00

Вінницька обласна рада проведе одразу дві сесії: чергову і позачергову

В один день, 26 лютого, у Вінниці відбудеться чергова і позачергова сесія Вінницької обласної ради. Розпорядження про позачергову 6 сесію обласної Ради 8 скликання підписав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

«Провести пленарне засідання позачергової 6 сесії обласної Ради 8 скликання 26 лютого 2021 року о 12.00 годині  в приміщенні обласної Ради з дотриманням встановлених правил і  норм щодо карантину та використанням відповідних засобів індивідуального захисту», – значиться у розпорядженні.

На розгляд позачергової сесії виносяться два питання:

– Про виконання рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 45 «Про обласну Програму «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки» (зі змінами);

– Про обласну Програму «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини» на 2021-2025 роки.

Медична програма на наступних 5 років мала розглядатися на черговій сесії обласної ради. Утім через ряд недоліків, які містив цей документ, профільна комісія відправила його на доопрацювання.  Із експертними зауваженнями представники департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації погодилися і внесли відповідні зміни у проєкт програми.

– Зауваження профільної комісії були враховані, в цілому ми підтримали винесення програми на розгляд сесії, – прокоментував голова комісії Ігор Грубеляс.

…Щоправда, уже позачергової.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня