10 Листопада, 2022, 14:11

Вінничани зібрали для Балаклії більше тонни допомоги

Центр реабілітації “Гармонія” та волонтерський центр “Шахіна” зібрали допомогу для мешканців Балаклії. Як інформують у Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, вантаж вдалося зібрати чималий – лише волонтери “Гармонії” впродовж останнього місяця отримали від небайдужих вінничан близько тонни допомоги для звільненого від окупантів міста. 

Як розповідає координаторка проєкту “Вінниця-Балаклія”,  співзасновниця Центру “Шахіна” Олена Стеценко, волонтери самі доставлять допомогу до Балаклії. У місті вони планують поспілкуватись із місцевими жителями, аби краще вивчити їхні потреби.

“Ми спілкуємося з місцевими волонтерами і розуміємо, наскільки балаклійцям потрібна ця допомога, адже люди були в окупації понад шість місяців”, – говорить вона.

Підтримка буде частково адресною, адже вінницькі волонтери отримали списки, за якими сформували допомогу окремим балаклійцям.

До речі, Вінниця стала містом-другом Балаклії в рамках проєкту “Разом”, який заснував “Культурний десант” на чолі зі співаком Колею Сергою. Акція довгострокова. Волонтери й надалі збиратимуть допомогу і відправлятимуть її на Харківщину.

Вінничани зібрали для Балаклії більше тонни допомоги Вінничани зібрали для Балаклії більше тонни допомоги Вінничани зібрали для Балаклії більше тонни допомоги Вінничани зібрали для Балаклії більше тонни допомоги Вінничани зібрали для Балаклії більше тонни допомоги

Нагадаємо, Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб, з яким співпрацють “Гармонія” та “Шахіна”, був заснований Вінницькою обласною та Вінницькою міською радою у відповідь на виклики у соціальній сфері, які поставила перед Україною війна. 

Штаб об’єднує міжнародні організації, громади та волонтерів з різних куточків України. Серед пріоритетів Гумштабу – підтримка переселенців та війська, а також допомога громадам у подоланні економічних проблем, спричинених війною. Штаб очолює прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня