10 Травня, 2023, 15:19

Вінничани-піротехніки ДСНС очищують від вибухівки деокуповані території України (ФОТО)

Через російську агресію сотні тисяч квадратних кілометрів території України забруднено мінами й снарядами. Наша країна вважається однією із найбрудніших країн у світі. Тікаючи з неї, окупанти залишили величезну кількість вибухівки. Покидьки мінували все – поля, ліси, помешкання, дитячі садочки, школи та лікарні.

Сотні подвір’їв житлових будинків були й залишаються небезпечними для жителів деокупованих територій. Аби пересічні українці могли повернутися у свої домівки та аграрії мали можливість почати працювати в полі, піротехнічні розрахунки ДСНС продовжують працювати та розміновувати населені пункти в ряді областей України. Роботи проводять щодня. Сапери з міношукачами та щупами досліджують території.

Сантиметр за сантиметром, навколішки прочісується українська земля нашими надзвичайниками. За один день роботи лише один піротехнічний розрахунок проходить кілька сотень метрів, адже хлопцям потрібно провести розвідку навіть найменшого клаптика землі на глибину не менше півметра, аби переконатися в безпечності ґрунту. Наразі, на території Херсонської, Харківської та Донецької областей залучено 17 фахівців частини піротехнічних робіт з Вінниці.

З 22 березня наші герої безстрашно, щодня, ризикуючи власним життям йдуть у “двобій” з вибухонебезпечним залізяччям. За кілька днів хлопці мають повернутися додому, відбудеться ротація, на заміну їм відправляться ще 15-ро хоробрих і мужніх, які не бояться подивитися в очі смертельній небезпеці.

Молимося за вас, наші герої!

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня