27 Серпня, 2020, 14:55

Вінничани можуть бути причетні до шахрайської схеми обдурювання вкладників

Служба безпеки України  блокувала діяльність фінансової піраміди, організатори якої привласнили понад 250 мільйонів доларів вкладників. Про це інформує пресслужба СБУ.

Оперативники встановили, що вкладниками злочинної організації стали понад 600 тисяч громадян. Орієнтовний обсяг коштів, привласнених та легалізованих зловмисниками через придбання елітного рухомого та нерухомого майна, інвестування в підконтрольний бізнес, становить більше ніж $250 мільйонів.

Співробітники СБУ задокументували, що до організації фінансової оборудки причетні понад 20 осіб та задіяно понад 100 підконтрольних юридичних осіб. Так від початку 2019 року організатори придбали за незаконно отримані кошти один з островів Дніпровського каскаду з розташованими на ньому об’єктами нерухомості, 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тисяч доларів США кожний, коштовності, інше рухоме та нерухоме майно.

Вінничани можуть бути причетні до шахрайської схеми обдурювання вкладників

27 -го серпня у межах кримінального провадження правоохоронці провели 48 обшуків у Київській, Вінницькій областях та в Одесі. Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме та нерухоме майно, у тому числі оформлені на підконтрольні юридичні особи.

Вінничани можуть бути причетні до шахрайської схеми обдурювання вкладників

За результатами слідчих дій буде прийнято рішення щодо повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 222, ч. 3 ст. 209 ККУ.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня