31 Липня, 2020, 12:43

Вінничанка взяла на виховання двох сестричок  

30-го липня Вінницька міська рада зареєструвала прийомною матір’ю 44-річну вінничанку Світлану. Жінка викладає іноземну мову, неодружена та власних дітей не має. Світлана взяла на виховання двох сестричок – п’яти і одного року.

«Мені нещодавно виповнилося 44 роки. Я все життя працюю з дітками. Власних дітей у мене немає, тому я вирішили взяти на виховання двох дівчаток. Це рідні сестри, які виявилися не потрібні своїй мамі, а мені вони потрібні. Коли я їх побачила перший раз, відразу зрозуміла, що вони мої і інших вже не треба», – розповіла прийомна мама.

У мерії запевнили, що надаватимуть новій сім’ї підтримку, їй будуть виплачені всі державні допомоги, які передбачені законодавством.

«Сьогодні у місті ми створюємо чергову прийомну сім’ю. Ці дві дівчинки відібрані у батьків, але вони не позбавлені батьківських прав, тому вони не можуть бути усиновлені. Ми створюємо гарну сім’ю, де їх буде виховувати мама. Це уже сімнадцята прийомна родина, яку створили у Вінниці і де виховується 21 дитина», – розповіла начальниця служби у справах дітей міської ради Людмила Шафранська.

Також у Вінниці функціонує будинок сімейного типу, в якому виховується дев’ять дітей.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня