21 Квітня, 2023, 16:37

Вінничанам розповіли, де та як можна вакцинувати дітей від поліомієліту

У Вінницькій обласній військовій адміністрації розповіли, як і де можна вакцинувати дитину від поліомієліту.

За даними відомства, в області наразі наявні понад 10 000 доз інактивованої поліовакцини та майже 500 доз оральної поліомієлітної вакцини.

За три місяці 2023 року на Вінниччині від поліомієліту вакцинували 28% дітей першого року життя, ревакциновано у віці 18 місяців – 27,1%. Дітей старших вікових груп черговими ревакцинаціями охоплено від 16,1% до 26,4%.

Імунізують маленьких мешканців області інактивованою поліовакциною (ІПВ) та оральною поліомієлітною вакциною (ОПВ). Відзначимо, що ліків від цієї хвороби не існує, єдиним захистом від неї є імунізація.

«Наразі у Вінницькій області наявні понад 10 000 доз вакцини ІПВ та майже 500 доз ОПВ. Найближчим часом очікуємо ще поставки вакцини ОПВ. Просимо батьків перевірити, чи отримали їхні діти всі щеплення від поліомієліту. Якщо ні, – потрібно звернутися до сімейного лікаря, педіатра в Центр первинної медико-санітарної допомоги, аби імунізувати свою дитину», – зауважила начальник відділу екстреної та первинної медичної допомоги населенню, медичної реабілітації управління медичної допомоги населенню Лариса Бевз.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня