Вінничан попереджають про масштабні антитерористичні навчання СБУ

Вінничан просять із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на вимоги правоохоронців.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, планові антитерористичні навчання відбудуться з 13 по 15 травня на вул. 600-річчя, 17.

Служба безпеки України просить жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування в зазначеному районі та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів тощо. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

“Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами “гарячої лінії” УСБУ у Вінницькій області (0432) 53-13-09, або телефонувати – 102″, – йдеться в повідомленні.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня