4 Квітня, 2023, 17:39

Відзнаками МВС нагородили вінницьких поліцейських

4 квітня привітав поліцейських та вручив нагороди Міністерства внутрішніх справ України керівник обласної поліції Іван Іщенко.

Перед початком нагородження присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих колег та всіх, хто поліг у жорстокій війні під час російського вторгнення у нашу державу.

За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Присязі, високі особисті досягнення в службовій діяльності та професійні здобутки нагрудним знаком “За відзнаку в службі” Міністерства внутрішніх справ України нагороджена підполковник поліції Людмила Тростогон, подякою – майор поліції Володимир Стефанович, – інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

За професіоналізм поліцейських Вінниччини відзначили нагородами МВС

З початку збройної російської агресії підполковник поліції Людмила Тростогон відряджалась на деокуповані території для здійснення заходів з документування військових злочинів рф. В умовах безпосередньої загрози життю та здоров’ю поліцейська подавала приклад мужності та професіоналізму колегам по службі.

За професіоналізм поліцейських Вінниччини відзначили нагородами МВС

Іван Іщенко подякував підлеглим за самовіддану щоденну службу та побажав гідно виконувати поставлені завдання задля Перемоги над ворогом та безпеки громадян.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня