Відвідати Україну та заявити про світову підтримку у боротьбі проти російської агресії пропонує лідерам США, Німеччини та Франції Володимир Гройсман

Події останніх днів, коли Росія неприховано концентрує військову силу на кордонах з Україною, викликає глибоке занепокоєння щодо загрози масштабного вторгнення. За таких умов величезного значення набуває позиція світової спільноти щодо підтримки незалежності і територіальної цілісності України. І ця позиція, безумовно, має бути чіткою і зрозумілою.

“Ми всі бачимо, Росія як ніколи підвищила ставки у своєму прагненні підкорити Україну. Російські збройні сили щодня нарощують кількість і потенціал у нашому Криму та на наших східних кордонах. Політична риторика з Москви – максимально агресивна. Президент Байден та члени його адміністрації дедалі рішучіше заявляють про свою прихильність до України у формі посилення військової підтримки – і за це ми глибоко вдячні. Але я вважаю, що ми знаходимося в точці, коли треба зробити ще більше. Щось, що однозначно дасть зрозуміти Росії, що незалежність та територіальну цілісність України потрібно поважати. Те, чого не можуть показати Javelin та військові кораблі США в Чорному морі.

Таким кроком міг би стати візит Президента Joe Biden, канцлера Німеччини Меркель та Президента Франції Emmanuel Macron до Києва, стати на українську землю і показати, що вже досить! Цей крок зможе донести до Росії незаперечну рішучість захистити Україну. Настав час для цього прояву сили та єдності, Росія не може й надалі відчувати безкарність за свої дії.
Чим більше ми дозволимо Путіну загострити ситуацію, тим складніше буде долати її наслідки. Пропонована Президентом Байденом зустріч з ним може стати позитивним кроком, але на цьому етапі потрібно зробити ще більше.
ТОЖ СЬОГОДНІ Я ЗАКЛИКАЮ ПРЕЗИДЕНТА БАЙДЕНА, КАНЦЛЕРА МЕРКЕЛЬ ТА ПРЕЗИДЕНТА МАКРОНА – РАЗОМ З УСІМА ІНШИМИ СВІТОВИМИ ЛІДЕРАМИ ПРИЇХАТИ В УКРАЇНУ. ЩОБ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ ВИСЛОВИТИ НАМ СВОЮ ПІДТРИМКУ. ЩОБ МИ РАЗОМ ПОКАЗАЛИ РОСІЇ, ЩО ЇЇ АГРЕСІЯ ЗУСТРІНЕ ОПІР, ЯКИЙ НЕМОЖЛИВО ЗДОЛАТИ!” – написав Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

14 Травня
13 Травня